VŠE OD OBJEDNÁVKY, PO PŘEDÁNÍ VAŠICH SVATEBNÍCH FOTOGRAFIÍ

Smluvení termínu.
První věcí, kterou je třeba před vzájemnou spoluprací domluvit, je termín. Čím dříve si fotografování zamluvíte, tím dřív si mohu rezervovat datum, které Vám vyhovuje, jen pro Vás. Přestože se věnuji především fotografování svateb ve Zlínském kraji a okolí, není problém domluvit se i na jiné lokalitě. OBJEDNAT FOTOGRAFOVANÍ

Vaše požadavky na fotografování.
Ve většině případů se po zarezervování termínu Vaší svatby domluvíme na společné schůzce, kde můžeme probrat všechny detaily Vašeho svatebního dne – jestli se jedná o celodenní fotografování a nebo pouze o fotografování samotného svatebního obřadu. Co všechno si budete přát na Vaší svatbě fotografovat, např. ranní přípravy u kadeřnice, strojení nevěsty, krájení dortu, společnou polévku, sólo pro nevěstu a ženicha atd. Jaký styl a úpravu fotografií preferujete, jestli i černobílé, tónované, atd. Jaký bude předpokládaný výstup z fotografování, zda chcete svatební album, svatební knihu, pouze webové stránky atd.

Fotografování.
Nafotografování Vaší svatby, příprav, svatebního obřadu, předávání prstýnků, novomanželského polibku, podpisů, společné portréty novomanželů, skupinová fota, aranžované fotografie novomanželů, slavnostního oběda, následné oslavy, atd.

Zhotovení a odevzdání zakázky.
Do týdne Vám nahraji profesionálně upravené a vyretušované fotografie na zaheslované webové stránky a Vy si tak můžete okamžitě vybrat fotografie, ze kterých si přejete zhotovit zvětšeniny. Fotografie jsou následně zhotoveny klasickým způsobem a společně s DVD se všemi fotografiemi v plné kvalitě, popř. se svatebním albem nebo knihou, připraveny k odevzdání. Nejpozději do dvou týdnů od Vaší svatby tak obdržíte Vaše svatební fotografie.
Vzhledem k velké poptávce a omezenému množství termínů jsem nucen v letošním roce pozměnit podmínky pro objednávky na fotografování samotného svatebního obřadu. Objednávky na fotografování samotného svatebního obřadu v terminu 1.6.2020 – 31.12.2020 přijímám až od 1.5.2020.
Do 30.04.2020 tedy přijímám pouze objednávky na celodenní fotografování.
Ukázka webové galerie